• ПОСЛАННЯ БОГОРОДИЦІ, ЦАРИЦІ МИРУ 25 серпня 2014 через візіонерку Марію Павловіч-Лунетті
   Дорогі діти! Моліться у Моїх намірах, бо сатана хоче знищити Мій план, який маю тут, і вкрасти у вас мир. Тому, діточки, моліться, моліться, моліться, щоб Бог через кожного з вас міг діяти. Нехай ваші серця будуть відкриті Божій волі. Я вас люблю і благословляю Моїм материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.
  • Послання Цариці Миру, 25 липня 2014 року
   Дорогі діти! Ви не усвідомлюєте, вякій благодаті живете в цей час, в якому вам Всевишній дає знаки, щоб ви відкрились і навернулись. Поверніться до Бога і молитви, і нехай у ваших серцях, сім’ях, спільнотах запанує молитва, аби Святий Дух провадив вас і надихав з кожним днем бути відкритішими на Божу волю і Його план для кожного з вас. Я є з вами і разом зі святими і ангелами заступаюсь за вас. Дякую вам, що відповіли на мій заклик.
Останнє послання

Меджугор'є

Середа, 27.08.2014   12:05:11

Молитвою і постом ми можемо зупинити зло!

Молись за Україну

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для Вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

 • Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1991
  Дорогі діти! Прошу вас молитися за мир. Нині мир є під загрозою як ніколи, і я прошу вас відновити піст і молитву у ваших родинах. Дорогі діти, я бажаю, щоб ви зрозуміли небезпеку. Багато з того, що станеться, залежить від вашої молитви. А ви молитеся мало. Дорогі діти, я є з вами і прошу вас, щоб ви почали щиро молитися і постити, як на початку моїх з'явлень. Дякую, що відповіли на Мій заклик.